Rüyada komsuyu gormek

Rüyada komsuyu gormek gerek maddi gerek de manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına, çok mutlu edeceğine, işyerini kapatacağına, iflas edeceğine, hayır getirecek bir işe girileceğine, kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına, büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine ve mutlu olacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, ahlakından vazgeçmeyeceğine, günah işlemekten korunacağına alamet eder.

Rüyada komsuyu gormek gördüyseniz:

  • Aşırı harcamalardan veya ev ahalisi dışında kişiler için para harcamaktan kaçınmalısınız.

Rüyada komsuyu gormek akıllı ve doğru işler yapması sayesinde rızkının her geçen gün artacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada yan komşuyu görmek hastalıklarının da şifasını bulacağına, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına alamet eder.

Rüyada ölü komşuyu görmek atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, evlilerin eşleri ile her günlerinin neşe ve keyif içinde geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş komşuyu sağ görmek hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, çok istenen bir şeyin gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada erkek komşuyu görmek çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine ve dua alacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölen komşuyu diri görmek ancak daha sonra yaşanacak bazı tatsız olaylar ve karşılaşılacak kötü bir durumdan ötürü her şeyin farkına varacağına, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş komşuyu canlı görmek yaşam standartlarını yükselteceğine ve maddi imkânlarını arttıracağına, sevdiği kişi ile ilgili olarak kıskançlık duyacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş olan komşuyu diri görmek çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments