Rüyada komik görmek

Rüyada komik görmek hastalıklarını yenmeyi başaracağına, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına ve hayatının mutluluk içinde geçeceğine, kendi ailesi ile de arasının açılacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, güzel bir hayata sahip olunacağına, mutluluktan havalara uçulacağına, ancak kötülük yapmak isteyen kişiden kurtulduktan sonra kazanç getirecek bazı işlere girileceğine, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine işaret eder.

Rüyada komik gördüyseniz:

  • Sizi anlayan eski dost, meslektaş veya ortaklarınızdan yardım isteyebilirsiniz.

Rüyada komik görmek işlerin daha önce hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, kişinin kafasının nihayet rahat edeceğine alamet eder.

Rüyada komik birini görmek eşlerin arasının bozulmasına sebep olacağına, musibetlerle karşılaşmayacağına, belalara denk gelmeyeceğine delalettir.

Rüyada kamyon çarpması komik onu yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına bu durumun da kendisini bazen dayanılmaz noktalara getireceğine, zahmet verecek işlerin sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada komik olmak yaşanan maddi ve manevi açmazlardan ötürü zor zamanlar geçirileceğine ve aile hayatı ve iş hayatı içinde çok üzüntü duyulacağına, sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, zor zamanların biteceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına işarettir.

Rüyada birini komik görmek çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada komik adam görmek adını ve markasını daha geniş bir alanda duyuracağına, varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına ve dertlerin sona ereceğine işarettir.

Rüyada komik duruma düşmek ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine inanılır.

Rüyada komik film yanlışının da çevresinde deyim yerindeyse yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments