Rüyada kocasının başka bir kadına baktığını görmek

Rüyada kocasının başka bir kadına baktığını görmek yeni bir sayfa açacağına, büyük ve güzel işler yapacağına, etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşacağına, hayatı içinde kendisine zarar veren herşeyden en yakın zamanda kurtulacağına, işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, başarılı adımlar atılacağına delalettir.

Rüyada kocasının başka bir kadına baktığını gördüyseniz:

  • Eskiyi geride bırakın yolunuza bakın.

Rüyada kocasının başka bir kadına baktığını görmek sıkıntılarını üzerinden atacağına, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına delalet etmektedir.

Rüyada kocasının başka kadına baktığını görmek yeni işlere gireceğine, yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, hane içerisine nifak tohumları serpileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kocasının başka kadına gitmesi karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, işin zarar etmek üzere olduğuna ve yakın bir zaman içinde çok daha kötü olayların yaşanabileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kocasının başka kadına sarılması allah’ın sevgisini kazanacağına, yaşamının yoluna gireceğine, işlerinin açılacağına delalet eder.

Rüyada eşinin başka bir kadına baktığını görmek mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına, iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine, kafasının karışacağına ve karar vermekte güçlük çekeceğine işaret eder.

Rüyada kocasının başka bir kadına aşık olduğunu görmek büyük bir borcun altına gireceğine ve kazancının günden güne azalacağına, ortaklık kurulan kişilerle büyük tartışmalar yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada yaşlı kadına baktığını görmek allah’tan istediği her şeye kavuşacağına, kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, işinin yoluna gireceğine yorulur.

Rüyada kocasının başkasına baktığını görmek bolluğun sürekli olacağına, yapılan bir hatadan ötürü uzun bir zaman boyunca pişmanlık duyulacağına ve sıkıntı çekileceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments