Rüyada kızının eve geldiğini görmek

Rüyada kızının eve geldiğini görmek hasretliğin biteceğine ve yarınların çok iyi olacağına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, uzun zamandan beri kapalı olan şansın açılacağına, uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine ve yeni bir haneye kavuşulacağına, bol kazanç elde edileceğine, insanların hayır dualarının alınacağına, çok üzücü olaylar işe karşılaşacağına, ona yakınlaşmaya çalışacağına, içini açmaya karar vereceğine, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kızının eve geldiğini gördüyseniz:

  • Borçlanmamaya veya gereğinden fazla harcama yapmamaya dikkat etmelisiniz.

Rüyada kızının eve geldiğini görmek bereketinin kesilmeyeceğine ve İslami olarak da allah’ın takdir ettiği, iman gücü yüksek kulları arasında olacağına, her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kızının geldiğini görmek zararlarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, gözden düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kızının ağzından kan geldiğini görmek istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına alamet eder.

Rüyada kızının hacdan geldiğini görmek eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, birçok kişiden borç alıp sorunları gidermeye çalışacağına işaret eder.

Rüyada kızının umreden geldiğini görmek gönül işlerinin hareketleneceğine, yeni bir işe girileceğine, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına tabir olunur.

Rüyada uzaktaki kızının geldiğini görmek bilakis malının çoğalacağına, zenginliğinin artacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına alamet eder.

Rüyada kızının sevgilisinin eve geldiğini görmek parasal ve ruhsal açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, kendini çok iyi hissedeceğine alamet eder.

Rüyada kızının ağızdan kan geldiğini görmek bir haksızlığa, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, bu durumdan ötürü çok sevineceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe Demirel

Rüyamda uzaktaki kızım valiziyle eve geldi yorumlarsanız sevinirim

Ayşe Demirel

Çok teşekkürler Allah razı olsun.