Rüyada kirli vajina görmek

Rüyada kirli vajina görmek hakkını koruyamadığı gibi, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine, sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve rüya sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına, kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine, elinden çok sevdiği eşyalarını çıkarmak mecburiyetinde olacağına, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, kariyer edineceğine, umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada kirli vajina gördüyseniz:

  • Sizin için önemli bir adım olsa da, herkes için en iyi olanı yapmalısınız.

Rüyada kirli vajina görmek çok büyük bir baskı altına gireceğine ve sonunda tüm toplum ile bağlarını kopartıp kendisini ruhsal bir hastalığın kucağına, psikolojik olarak düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyada vajina kıllanması aile bireylerinin bazı konularda yargısız infaz yaptığının düşünüleceğine, iş kaybı yaşanacağına inanılır.

Rüyada vajina ameliyatı deyim yerindeyse geniş geniş yaşayacağına, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine, büyük bir sorun oluşacağına alamet etmektedir.

Rüyada vajina yıkamak mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına inanılır.

Rüyada vajina ihya atılan adımların zorluk yaratacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada vajina kanaması yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine alamet eder.

Rüyada annenin vajina görmek her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına, yaşadığı sorunlardan kurtulması ve kendisini toparlaması için önayak olunacağına tabir olunur.

Rüyada vajina görmek diyadin yaşam standartlarını yükselteceğine ve maddi imkânlarını arttıracağına, özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.