Rüyada kevgir görmek

Rüyada kevgir görmek neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına, yaşamın daha kolay hale geleceğine, hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, elinden bir şey gelmediği için kendi kendisini yiyip bitirdiğine, zor zamanlar geçireceğine, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına, çok zor günler geçirebileceğine ve hayal ettiği şeylerden gün geçtikçe uzaklaşacağına, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, kalp kırmaya rivayet eder.

Rüyada kevgir gördüyseniz:

  • İlgisizlik, kapris gibi davranış biçimleri yüzünden önem verdiğiniz birisini kaybedebilir ya da kendinizden soğutabilirsiniz.

Rüyada kevgir görmek maddi açıdan dibe vurulacağına, çok daha iyi işler yapmak için girişimde bulunacağına delalet eder.

Rüyada bakır kevgir görmek iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, kırgınların barışacağına, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, dertlerin biteceğine tabir olunur.

Rüyada kevgir aksiliklerin son bulacağına, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kepçe kevgir görmek hayırlı bir işe başlayacağına, üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments