Rüyada kendimi gelin olarak gördüm

Rüyada kendimi gelin olarak gördüm yeni bir projenin başına geçirileceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, düşmanınızın sizinle uğraşamayacak kadar güçsüz olduğuna, iş hayatında rahat edileceğine, onlardan iyilik ve yardım göreceğine, eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine rivayet eder.

Rüyada kendimi gelin olarak gördüm gördüyseniz:

  • Tatil sürecinde, işle ilgili konuları zekice ele almalısınız.

Rüyada kendimi gelin olarak gördüm işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına, iyileşeceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada kendimi hamile olarak görmek tersliklere ve aksiliklere sebebiyet vereceğine, yaptıklarının da tatsız olaylara ve sonuçlara varacağına, elde bulunan imkânların artacağına, hedeflere ulaşılacağına, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, işlerin açılacağına, muradın gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendimi başka biri olarak görmek mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmaya, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada kendimi gelin olduğunu görmek ekmeğine leke süreceğine, hayatını kötü etkileyen ve kendisini olumsuz düşüncelere salan kişilerle olan diyaloğunu kopartacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendimi bebek olarak görmek sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada kendimi asker olarak gördüm hiç beklemediği bir anda arka arkaya çok güzel gelişmeler yaşayacağına, allah’a yakışır şekilde bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendimi gelin gördüm kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine, herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına delalet etmektedir.

Rüyada gelin olarak ata binmek iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına ve iş ayırmadan her işin üstesinden rahatlıkla gelinebileceğine, uzunca bir süre bu durumun etkisi altında kalacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments