Rüyada kendi malının yandığını görmek

Rüyada kendi malının yandığını görmek yüzünün güleceğine, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına, gün sayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine, bereketin ve verimin geleceğine, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına, işlerin rast gideceğine yorulur.

Rüyada kendi malının yandığını gördüyseniz:

  • Başkalarının sizin için seçtiği değil kendi seçtiğiniz hayallerin peşinden gitmelisiniz.

Rüyada kendi malının yandığını görmek çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine, hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir malının yandığını görmek girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına alamet etmektedir.

Rüyada malının yandığını görmek aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, kafa olarak rahat olunacak bir döneme girileceğine ve düşmanların ve rakiplerin çok üzüleceği haberler alınacağına inanılır.

Rüyada kendi malının çalındığını görmek bir sebeple kendisini beceriksiz ve aciz olarak göreceğine ancak daha sonra çok çabalayarak amaçlarına kısmen de olsa ulaşıp rahat bir hayat sürecek kadar para kazanacağına, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine ve tekrar edilmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada kendi çocuğunun yandığını görmek hayatın tadına varacağına, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendi kolunun yandığını görmek uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, ters giden olayların düzeleceğine, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada kendi elinin yandığını görmek durumunuzun iyileşeceğine ve maddi yönden güçleneceğinize, her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendi apartmanın yandığını görmek çok hayırlı işlere gireceğine, büyük zararlardan kurtulacağına, maddi olarak çok büyük zorluklarla karşılaşacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments