Rüyada keleş mermisi görmek

Rüyada keleş mermisi görmek kişinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, birçok iş kapısının açılacağına, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, hanesine güneş doğacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, düşmanlarından kurtulduktan sonra iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, aydınlık bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada keleş mermisi gördüyseniz:

  • Açıkçası, sonuçta ne olacağını, sizin olaylara vereceğinz tepkinin ayarı belirleyecek.

Rüyada keleş mermisi görmek bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada elinde keleş görmek çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, huzura ereceğinize, dünya hayatında isteklerinizin gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada keleş silah görmek imkânlarının çoğalacağına, isteklerinin yerine geleceğine, kötü yönde hareket edeceğine, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına işaret eder.

Rüyada silah keleş görmek erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine delalettir.

Rüyada top mermisi atmak şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada keleş sıkmak çok sevineceği ve büyük bir mutluluk yaşayacağı bir döneme girdiğine ve bu sayede hayatını çok iyi bir şekilde devam ettireceğine, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen çok zor günler geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada tüfek mermisi görmek her iki konuda da gönlünden geçenlerin allah tarafından kendisine nasip edileceğine, sıkıntıların çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, büyük üzüntüler yaşanan bir dönemin bittiğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın boş işlere harcanacağına alamet eder.

Rüyada uçaksavar mermisi görmek üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine, ölen kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.