Rüyada kaza yapan bir arabada olmak

Rüyada kaza yapan bir arabada olmak dualarının karşılığını alacağına ve kendisini çok rahat, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine, gelecekte önemli, büyük ve güzel işler yapacağına, çok günah işleyeceğine, bir sebeple yaşanacak en ufak bir tartışmanın bile çok büyük bir kavgaya dönüşeceğine, hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine ve araya girmeye çalışan aile büyüklerinin de kalbinin kırılacağına, elinde bulunan imkânları kaybedeceğine ve ortak olarak gireceği bir işten türlü sorunlar yaşayarak çıkacağına, bunun keyfini kutlama ya da eğlence yaparak çıkaracağına, evlatlarından memnun olacağına, bilincin artacağına ve zihinsel açıdan çok berrak bir dönem geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kaza yapan bir arabada olmak gördüyseniz:

  • İşinizde hatalar yapabilirsiniz.

Rüyada kaza yapan bir arabada olmak sıkıntılarının hafifleyeceğine, bir proje sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına inanılır.

Rüyada kaza yapan arabada olmak imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine ve ideallerine sımsıkı sarılacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının günden güne artacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaza yapan at görmek geleceği için faydalı adımlar atacağına, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına inanılır.

Rüyada kaza yapan tır görmek hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, insanlardan uzaklaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kaza yapan arabanın patlaması kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyada kaza yapan arabayı kurtarmak zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine, kendisini çalışmalarından ötürü kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından elini attığı işlerin baltalanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kaza yapan arabadan kurtulmak kişinin günahlarına tövbe etmesi, mutluluktan havalara uçacağına ve çok güzel günler göreceğine işarettir.

Rüyada kaza yapan insanları kurtarmak iş hayatındaki rakiplerine büyük fark atacağına, fırsatların ardı ardına gelmesi üzerine hayatına çok daha farklı bir şekilde yön vereceğine yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments