Rüyada kasıktan silahla vurulmak

Rüyada kasıktan silahla vurulmak güvenilir olmayan, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, allah’ın kendisine herşeyin en iyisini, en lüksünü, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine, büyük bir projenin başına geçileceğine, elindeki herşeyi kaybedeceğine, darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kasıktan silahla vurulmak gördüyseniz:

  • Fiziksel veya maddi konularda da dikkatli olunması gerekiyor.

Rüyada kasıktan silahla vurulmak dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, rahatının ve huzurunun da yerine geleceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine delalet eder.

Rüyada silahla kasıktan vurulmak çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine, haram mal yiyip içeceğine delalettir.

Rüyada kasıktan irin çıkması tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine ve hedeflerin karşılık bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kasıktan ameliyat olduğunu görmek kazancındaki verimliliğin artacağına, işlerinin yoluna gireceğine, ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine yorulur.

Rüyada kasıktan kan gelmesi itibar, güç ve para kaybedeceğine, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, sürekli, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada kasıktan vurulmak maddi olanaklarının artacağına, malın bereketinin artmasına işaret etmektedir.

Rüyada kasıktan bıçaklandığını görmek yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, işlerin çok kötü bir hale geleceğine yorulur.

Rüyada kasıktan bıçaklanmak sorunların tamamen biteceğine, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İlayda

Rüyamda tren gördüm bi arkadasim trenle kayboluyordu sonra biz onu arıyoduk sonra düğüne gittik adamin biri silahi yere attı silah patladi üç kisi vardi yanımda kime gittiğini anlamadik sonra kim vuruldu diye incelerken kan geldiğini gördüm kasığımdan sonra kan birden akmaya basladı