Rüyada kara yüz

Rüyada kara yüz parasına da para ekleyeceğine, eskisinden de iyi olacağına, rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, kendisine yük olan maddi yükümlülüklerin azalacağına, rızkının bollaşacağına, elinin de bolluk göreceğine, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, zor zamanlar geçirileceğine işaret eder.

Rüyada kara yüz gördüyseniz:

  • Kendiniz için en iyi şekilde yaşamıyorsanız, yaşam tarzınızda gerekli düzenlemeleri yapmanız gerekiyor.

Rüyada kara kara bulutlar görmek kişinin sevdiklerine kavuşup, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına, onun da kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kara kaşlı kara gözlü bebek görmek etrafına güzel insanların dolacağına, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına yorulur.

Rüyada kara kara insan görmek çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına, işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, herhangi bir sıkıntı yaşamadan çok büyük sorunların üstesinden kolayca geleceğine ve yakın bir zaman içinde iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki birçok kişinin, çok kıskanacağı bir kişi olacağına rivayet eder.

Rüyada kara kaşlı kara gözlü erkek bebek görmek kendi işini açacağına, aile bireylerinin çok mutlu ve huzurlu olacağına delalettir.

Rüyada kara kedi ve kara köpek görmek alışkanlıklarını değiştirmek zorunda kalacağı gibi, konforundan da ödün vereceğine, güven kaybına uğrayacağına fakat bu olumsuzlukların onu çok daha güçlü biri haline getireceğine yorulur.

Rüyada kara yüz hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada kara uzanmak rızkını kazanacak kadar çalışıp, geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine, bolluğun ve bereketin geleceğine delalettir.

Rüyada kara böcek kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, verimliliğinin de artacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments