Rüyada kaçırılmak kurtulmaya çalışmak

Rüyada kaçırılmak kurtulmaya çalışmak hayatında yokluğun başgöstereceğine, boğazından ve lüksünden kısmak zorunda kalacağına, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, arkadaşının çok üzücü bir duruma düşmesine ve zarar görmesine engel olacağına, rüya sahibinin geçim derdinin biteceğine, borçlarının da kapanacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine, mal mülk kazanacağına, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına tabir olunur.

Rüyada kaçırılmak kurtulmaya çalışmak gördüyseniz:

  • İleride pişman olacağınız şeyler yapabilir veya söyleyebilirsiniz.

Rüyada kaçırılmak ve kurtulmaya çalışmak sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, üzüntülü haberler alacağına alamet eder.

Rüyada kaçırılmak kurtulmaya çalışmak kazançlı bir işe girileceğine, kendisini üzecek ve sıkıntıya sokacak çeşitli durumlar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada şeytandan kurtulmaya çalışmak işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, rüyayı gören kişinin kendisi işini kuracağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine yorulur.

Rüyada böceklerden kurtulmaya çalışmak dertlerine çare bulacağına, hayatına ve kendisine önemli güzellikler katacağına yorulur.

Rüyada kediden kurtulmaya çalışmak hane halkı arasına nifak sokan bir kişinin varlığına ve sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, derde ve kedere düşeceğine delalettir.

Rüyada kedilerden kurtulmaya çalışmak miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, bir sebeple kendisini beceriksiz ve aciz olarak göreceğine ancak daha sonra çok çabalayarak amaçlarına kısmen de olsa ulaşıp rahat bir hayat sürecek kadar para kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada arıdan kurtulmaya çalışmak iflas edeceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine, düzeninin bozulacağına, başarılarının hiçe sayılacağına delalettir.

Rüyada büyüden kurtulmaya çalışmak bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine, parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments