Rüyada ıslak ekmek yemek

Rüyada ıslak ekmek yemek başarı üstüne başarı kazanacağı işlere gireceğine, geçiminin zor hale geleceğine, darlığa düşmeyeceğine, alım zorluğu yaşamayacağına, çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bu sıkıntıyı çözeceğine, büyük sıkıntılar yaşanacağına, gülen yüzünün solacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, hayırlı kapılara ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada ıslak ekmek yemek gördüyseniz:

  • Gerçekten halledilmesi gereken konular var.

Rüyada ıslak ekmek yemek kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine ve hayvanlara da, kimsesiz, ihtiyaç sahibi insanlara da aynı merhametle yaklaşıp, yardım edeceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ıslak ekmek almak sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada ıslak ekmek görmek özellikle öz güven konusunda daha da iyi hissedeceğine, rüya sahibinin ismini gelecek nesillerin de bileceği şekilde şöhretli bir duruma taşıyacak işler yapacağına, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine inanılır.

Rüyada ıslak ekmek görmek ne demek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına, ancak herhangi bir sorun yaşamadan bu durumdan kurtulacağına, adının yayılacağına, çevresinin genişleyeceğine yorulur.

Rüyada ıslak ekmek yakın bir zaman içinde çok büyük problemler ile boğuşmak zorunda kalacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine alamet eder.

Rüyada ıslak ekmek toplamak kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada ıslak kum sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, zaman kaybına sebep olan bir uğraşın terk edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ıslak öpmek kısmetsizlik yaşayacağına, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments