Rüyada hamile birinin salatalık görmek

Rüyada hamile birinin salatalık görmek aldığı sorumlulukları yerine getirmek için her zamankinden daha fazla çalışacağına, işlerin daha kötü bir hal alacağına, zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, iş hayatı ile ilgili bir ortaklık kurulacağına, kendisine hem başarı ve şöhret hem de kazanç getireceğine, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, haberler alacağına yorulur.

Rüyada hamile birinin salatalık gördüyseniz:

  • Bazı konularda istikrarı sağlamak veya dengeyi korumak için ne gerekiyorsa yapmanızda fayda var.

Rüyada hamile birinin salatalık görmek borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine ve rahat bir nefes alınacağına yorulur.

Rüyada hamile bir kadının salatalık görmesi bol nimete kavuşacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine, kendisinin de bundan büyük mutluluk duyacağına işaret eder.

Rüyada hamile birine salatalık vermek vurdumduymaz bir kişi olduğu için büyük zarar vereceğine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada hamile kadının salatalık görmek çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, hanesine huzurun dolacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin salatalık istemesi evlilik yolunda engeller çıkacağına, istediği arabaya bineceğine yorulur.

Rüyada salatalık tarlasında salatalık yemek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine ve arkadaşlar arasında sevilen bir kişi olunacağına, özellikle öz güven konusunda daha da iyi hissedeceğine yorulur.

Rüyada hamile olan birinin hamile olduğunu görmek geçim sıkıntısına düşeceğine, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, aydınlık bir yola çıkılacağına alamet eder.

Rüyada hamile olmayan birinin kendini hamile görmesi birlikte bazı işler yapılacağına, zarar edilen bir dönemin biteceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gülsün

Hamile olan kişi rüyasında salatalık koparıp yemesi

.....

Rüyada bir kap dolusu salatalık görmek