Rüyada hamile birine mısır vermek

Rüyada hamile birine mısır vermek hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak alacağına, aile içinde anlaşmazlıklar yaşayacağına, rızkının eksileceğine, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, hastalanacağına, yanlış kişilere denk geleceğine, eski hayat düzenine ve huzuruna tekrar kavuşacağına, alacağı övgüye, takdir görecek pek çok iş yapacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına, hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına yorulur.

Rüyada hamile birine mısır vermek gördüyseniz:

  • Bazı konulara dahil olmasını istediğiniz kişiler varsa istediğinizi bulamayabilirsiniz.

Rüyada hamile birine mısır vermek işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş birine mısır vermek karısının çok mutlu olacağına, sorunların tamamen biteceğine alamet eder.

Rüyada birine haşlanmış mısır vermek kar sağlayacağına, uzunca bir süre büyük sıkıntılar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada hamile kadının mısır görmesi kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına delalet etmektedir.

Rüyada birine misir vermek bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına tabir olunur.

Rüyada hamile birine dua etmek çeşitli projeler eşliğinde üzüntülerin ve rahatsız edici olayların sona ereceğine, itibar kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada mısır tarlasından mısır toplamak ev huzurunun ve bereketinin gün geçtikçe daha da artacağına, deyim yerindeyse kolu kanadı kalkmayacak kadar isteksiz ve halsiz durumlarda bulacağına alamet eder.

Rüyada hamile birine yumurta vermek hastalıkların iyileşeceğine, evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.