Rüyada gümüş balık görmek

Rüyada gümüş balık görmek barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine, birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, iki fikirlilik edip, karar vermekte güçlük çekeceğine, kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine, can sıkıcı durumlarla karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gümüş balık gördüyseniz:

  • En iyi seçimi yapabilmek için denge kurulması gerekiyor.

Rüyada gümüş balık görmek atılacak adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlanacağına, ömrünün de uzun olacağına işaret eder.

Rüyada büyük gümüş balık görmek istemediği halde borçlanacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine tabir olunur.

Rüyada gümüş renkli büyük balık görmek çok karlı yatırımlar yapacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine, allah katında günahlarının affolacağına, muradının gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada gümüş balık kolye yüzünün eskisi gibi güleceğine, allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine delalettir.

Rüyada gümüş renkli balık görmek mutsuz, üzgün ve hasta olacağına, yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına ve yolculuktan döndükten sonra iş hayatına farklı boyuttan bakacağına ve bu sayede neredeyse kimsenin aklına gelmeyecek çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gümüş balık tutmak hayatında beklenmedik ve müjdeli gelişmeler yaşanmasına, çok büyük miktarda kazanç getireceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına rivayet eder.

Rüyada gümüş rengi balık görmek sıkıntılardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, zaferlerine kimsenin engel olamayacağına delalettir.

Rüyada gümüş renginde balık görmek mali olarak çok güçlü hale geleceğine, yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine yorulur.

One thought on “Rüyada gümüş balık görmek

  1. Bir akvaryum gibi bir yerden iki başlı gümüş renkli bir balık alıyorum elime birden iyice elime sarıyor ve çok fazla sikiyor iki dişini görüyorum tenime o kadar batik ki başlarından birini ben zorla kurtarıyoruz o arada onun gözünden yaş aktığını gördüm diğer kafasını kurtarmak için yardım istedim kendisi dişlerini çıkaramıyor diye düşündüm sonrasını hatirlamiyorum

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.