Rüyada görücü gelmesini görmek

Rüyada görücü gelmesini görmek atılan her adımda daha büyük sıkıntılar çekileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, mutlu ve güzel günlerin geleceğine, fikirlerinin can bulacağına, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, bu kötü durumların üst üste gelmesi sebebiyle çok büyük bir vicdan muhasebesine gidileceğine, bir sebeple zorluklara düşüleceğine tabir olunur.

Rüyada görücü gelmesini gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz birisine hakettiği ilgiyi göstermiyorsunuz.

Rüyada görücü gelmesini görmek çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, kazanılan başarıların yarardan ziyade zarar getireceğine işarettir.

Rüyada görücü gelmesini istememek işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına işarettir.

Rüyada misafir gelmesini görmek kötü kimselerle bir olup, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına, çok rahat bir şekilde çalışacağına tabir olunur.

Rüyada eve misafir gelmesini görmek hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her işi alnının akı ile yerine getireceğine, huzurlu bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada görücülerin gelmesini görmek birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin gelmesini beklemek zahmetli işlerin kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına, el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyada doğum suyunun gelmesini görmek büyük tartışmaların sonlanacağına, parasal ve ruhsal sorunların artacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada ölen birinin gelmesini beklemek hedeflerine yaklaşacağına, aile bireyleri arasında yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments