Rüyada gizli birini görmek

Rüyada gizli birini görmek maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşüleceğine, sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına, ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, hayatından nefret duygusunu atacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, kişinin seçeceği meslekte isim yaparak herkesin takdirini, saygısını toplayacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine inanılır.

Rüyada gizli birini gördüyseniz:

  • Bazı kişilere karşı farklı yollara sapmadan direkt konuşmayı tercih edebilirsiniz.

Rüyada gizli birini görmek zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına, kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına işarettir.

Rüyada gizli gizli içki içmek arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, epey sorunlu bir duygu haline geleceğine ve üzüntülü günler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada gizli gizli sigara içmek kişinin psikolojik olarak çok etkilenip bir müddet içine kapanacağına, işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine, etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına alamet etmektedir.

Rüyada gizli gizli bakmak parasız ve işsiz kalacağına, ayakta ve uykusuz kalarak, sırtından terler akıtarak ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine işarettir.

Rüyada gizli gizli tatlı yemek zarar gören insanlara yardım edeceğine, tövbe edip İslami kurallara uygun bir hayat sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada gizli gizli izlenmek etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine işarettir.

Rüyada gizli gizli buluşmak sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, makam edineceğine rivayet eder.

Rüyada birini gizli dinlemek büyük zararlara uğrayacağına, büyük tartışmalara gireceğine delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments