Rüyada farenin gittiğini görmek

Rüyada farenin gittiğini görmek maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, iş hayatındaki saygın yerini kaybedeceğine, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, büyük borçlara girmeyeceğine, sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına, karşısına çıkan fırsatları çok daha dikkatli bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine ve yakında daha zor günler yaşayacağına işarettir.

Rüyada farenin gittiğini gördüyseniz:

  • İki türlü olay ön planda: İlki, uluorta herkesin gördüğü olaylar, diğeri ise, arka planda gelişenler.

Rüyada farenin gittiğini görmek bekar biriyse evliliği düşünmeye başlayacağını, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada farenin konuşması kırılan yaşam hevesinin yerine geleceğine, keyfe ve neşeye kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada farenin el ısırması kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, çok sert geçen bir tartışmanın ardından uzun zaman önce verdiği bir kararı uygulamaya koyacağına yorulur.

Rüyada ölü farenin dirilmesi rüya sahibinin ailesi ile birlikte mutlu ve güzel bir yaşam süreceğine, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine alamet eder.

Rüyada farenin çoğalması maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada farenin koşması aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve büyük bir mutluluk duyulacağına, sıkıntıya düşüreceğin ve kendisine tabir yerindeyse adeta kâbus gibi günler yaşatacağına alamet eder.

Rüyada farenin kaçması oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, ancak zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına, giderlerin artış göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada farenin peynir yemesi sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.