Rüyada eve zorla birinin girmeye çalışması

Rüyada eve zorla birinin girmeye çalışması herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacağına, şansının ve kısmetlerinin açılacağına, iyi bir patron olacağına, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, sıkıntıların, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan takdir toplayacağına, kısa sürede kariyer planında çok yukarılara çıkacağına, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, başarıların artacağına, işlerin yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada eve zorla birinin girmeye çalışması gördüyseniz:

  • Uzun süredir görmediğniz birisinden haber alabilirsiniz.

Rüyada eve zorla birinin girmeye çalışması büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, maddi ve manevi olarak bazı sorunlarla karşılaşılacağına alamet eder.

Rüyada eve birinin zorla girmeye çalışması herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına, kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada bir erkeğin zorla eve girmeye çalışması bereketinin artacağına, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine delalettir.

Rüyada eve birinin girmeye çalışması dualarının kabul olacağına, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına ve hayatının mutluluk içinde geçeceğine tabir olunur.

Rüyada gece eve birinin girmeye çalışması yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, işlerinin kötüye gideceğine, kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına alamet eder.

Rüyada evine birinin girmeye çalışması onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, yeni bir işe gireceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada eve yabancı birinin girmeye çalışması yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine, zorlukların bir anda biteceğine rivayet eder.

Rüyada zorla eve birinin girmesi dedikodu edeceğine, rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
103 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İsimsiz 35

Rüyamda babamın evindeyim. Rahmetli babam kardeşimle arabaya binip bir yere gidiyor. Gündüz,güneşli bir vakitte yabancı biri eve girmek için çabalıyor.Önce onunla konuşuyorum. Çocuklarım var diyorum. İçeri giriyor gibi oluyor ve ben onun zorla engelliyordu. önde iki oda var. Sokak kapısının penceresini zor da olsa kapatıyorum. Oda pencerelerine koşarak sıkıca kapatıyorum. Perdeleri çekiyorum. Sonra da Allah’tan pencereler parmaklıklı yoksa camı kırar içeri girerek diye düşünüyorum.

Süslü

Rüyamda kahvaltı masasında otururken bir anda zil çalıyor. Camdan baktığımda farklı etnik kökenli olduklarını düşündüğüm birkaç erkek yukarı bakıyor. Ardından onların eve girmeye çalıştıklarını fark ediyoruz ve camların hepsini kapatmamızı istiyor kayınvalidem. “Zile biz bastık onları fark edin diye keşke cama çıkmasaydınız” diyor. Ardından camları acele acele kapatmaya çalışıyoruz. Perdenin biri cama sıkışıyor ve adamın birisi bir müddet sonra o perdeye tırmanıyor camdan onu görüyorum ve korkudan ne yapacağımızı planlamaya çalışıyoruz. Ardından 3’ncü kata girdiklerini ara katta herhangi bir girişimin olmadığını ve ilk katta yani bizim evde zorlanmaları görüyorum. Polisi arayıp bir akrabamızın ismini verince olay sakinleşiyor. Polis şok oluyor ismi duyunca ve bir anda uyanıyorum. Üzerimden etkisini atamadığım bir rüya oldu. Hayır olsun diyerek yorumunuzu bekliyorum

Süleyman

Rüyamda mahalleye kamyonla ürün satan bir satıcı gördüm inek sütü satıyordu eğer almaz isen bahcene kucukbas hayvan b*ku döküyordu . Kapıma genç sağlam biri geldi birşey demeden kapıdan içeri girdi kolundan sert bir şekilde tutarak dışarı çıkardım bi anneme sorayım dedim sonra olmaz dedim yüzünü asarak gitti . Sonra bundan keçi almaya karar verdim vazgeçtim ikiz kuzulu keçi varmı diye sordum 2-3 tane gösterdi gelecek aya alicam dedim rüyamı aciklarmsiiniz lütfen

Fili hanım

Rüyamda uykumdan kapı takıtısı ile uyanıyorum.Kapım zorlanıyor, yumruklanıyor.Ortanca abimin sesini duyuyorum, bundan daha da rahatsız oluyorum.içeride vefat etmiş babamın sandalyede oturduğunu fark ediyorum,onun tepkisiz kalmasına da kızıyorum.Bağırıp kızmak istiyorum sesim kısılmış çıkmıyor.

elif

merhaba. rüyamda apartmanda kan olduğunu ve yapan kişileri gördüm. hemen polisi aradım. bana yardımcı oldular eve geldiler. daha sonra şikayetçi olduğum kişilerin yakınlarından bazıları zorla eve girmeye çalıştı. sürekli yaklaşıp giremiyorlardı. polisi aradım. hiçbir şey yapamazkar rahat olun dedi. rüyam boyunca da içeri giremediler gerçekten. sürekli ayetel kürsü okuduğumu hatırlıyorum rüyam boyunca.

Frmdy

Rüyamda yeni eve tasinmisiz büyük bir ev açık kitlenmeyen bı kapıdan yaşlı bir kadın girmeye çalışıyor elinde sevemedim ama bıçak var sanki beni tehdit ediyor tam o sırada kapı çalıyor ben açıyorum ve evin etrafını sarmış sivil polisler yaşlı bayanı arıyor.

Meraklı

Rüyamda, Gerçek hayatımda borç para veripte alamadığım hatta icralık olduğum dolandırıcı yalancı düzenbaz bir adamın gündüz vakti Açık bıraktığım evime PENCEREDEN Asılarak evime zorla girdiğini görüp telaş ediyorum. Hoop ne yapıyorsun giremezsin evime felan diyip karşı çıkıyorum ama o dinlemiyor tabii karşıma dikiliyor yüzü tebessümlü yani bir arbede itiş kakış yaşanmıyor. Uyanıyorum sonra … ? Yorumlar mısınız lütfen ne anlama gelir bu rüya.

Nazlı

Rüyamda sabah eve biri girmeye çalışıyor du
Bende kapıyı itiyordum giremesin diye bir yandan da babama bağırıyordum baba biri eve girmeye çalışıyor diye kapının arkasında ki zorluyordu elini görmüştüm elime dokunmuştu sonra bir anda kapıyı kapatıp kilitledim ama o orada hala zorluyordu sonra bizim kapıdan gidip karşı dairenin kapısına gitmişti
Biraz zaman geçtikten sonra üvey annemle beraber bakkala gittik o sırada onunla yolda karşılaştık ve bana korkma bir şey yapmayacağım dedi
Bu şekildeydi

Yasemin ürkmez

Merhaba hayır olsun inşAllah. Rüyamda evimdeydim ve biri 4 diğeri 2 yaşında iki küçük kızlarım var onları sürekli olarak zaptetmeye çalışıyorum. Normalde evimiz çok katlı rüyamda da öyle ve sürekli katlar arasında odadan odaya kaçışıyorlar aman camı açma aman balkona çıkma derken birde bakıyorum teras katta bir sarı hafif uzun saçlı siyah giyinimli bir genç adam demirlere tutunarak terasa çıkmış ve içeri girmeye çalışıyor ben heryeri kapattım girmesin diye çabalarken birde bakıyorum kızları kandırıp açtırmış kapıyı. Küçük kızım henüz yeni başladı konuşmaya ve anne baba geldi açtım kapıyı falan diyor yarım konuşmasıyla. Ben adamı görünce bana alacağını almış edasıyla bakıp birşeyler konuşuyor sanırım hırsız yada girmek istesem girerim bak der gibi ama sesini duyamadım ve ne dedi anlayamadım. Sonra bi bakıyorum başka odadan camı kızlara açtırmış. Gene girmiş içeri. Kovuyorum kaçıp gidiyor. Terastan aşağı bakıyorum kızlar aşağı inmiş evin arkasını dolanmış koşuşuyorlar . Bağırıyorum gitmeyin çabuk gelin diye gülüşerek oynuyorlar kaçışıyorlar. O arada köpek havlamaları çoğalıyor. Ben yüreğim pırpır korkuyorum sürekli kızlara bişiy olacak diye çabalarken uyandım.

handan

hayır olsun inşallah rüyamda yabancı biri torunumun ismi ile sesleniyor bize kapıyı açıyorum kimse yok bir anda bitişik komşunun evinden biri çıkıp zorla evimize giriyor ben oglum ve gelinim evdeyiz hiç bir şey yapamıyoruz bizi tehdit ediyor ben kaşım ve gözlerime kalemle sürme yapmışım sonra dışarıya çıkıyoruz ben gelinin dışarda kalıyoz oglum eve dönüyor biz eve girmeye çalışıyoz giremiyoz ogluma sesleniyom aç kapıyıoglum koltukta yatıyor bizi duymuyor içerideki kişinin ogluma zarar verdigini düşünüyorum camdan içeri bakıyom kimse yok şikayette edemiyoeum kurkudan bu arada tornum evde yok ne oldugunu bilmiyorum

1 2 3 5