Rüyada etekli birini görmek

Rüyada etekli birini görmek ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, çalışmaların günden güne daha da büyük kısmetlerin kapılarını açacağına, hastalıklarının düzeleceğine, elinin bollaşacağına, girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına alamet etmektedir.

Rüyada etekli birini gördüyseniz:

  • Doğru bir strateji geliştirmeden ön plana çıkmamakta fayda var.

Rüyada etekli birini görmek çok büyük sıkıntılar çekileceğine ancak bu sıkıntılardan sonra daha büyük sorunlar yaşanacağına, şansının kendisinden yana olacağına yorulur.

Rüyada birini mini etekli görmek kısmetinin kapanacağına, işinden ekmeğinden olacağına, bununla kalmayarak iflas edeceğine, almış olduğu borçları yakın bir zaman içinde geri ödeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kısa etekli birini görmek aklını başına toplamazsa uzun süre maddi problemlerle uğraşmak zorunda kalacağına, parasal krizler yaşanacağına, ağız tadının kaçacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada mini etekli birini görmek sıkıntı yaşanacağına, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına yorulur.

Rüyada etekli pantolon görmek yaşamın da daha kolay bir hale geleceğine, anne ve babasının her zaman başında olacağına, rüya sahibinin bunun ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgiliyi etekli görmek zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına delalet eder.

Rüyada mini etekli görmek şansının kendisinden yana olacağına ve kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine, düzenin kurulacağına işaret eder.

Rüyada bir erkeği etekli görmek çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görmeye alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.