Rüyada eski arkadaşının seninle konuşmaması

Rüyada eski arkadaşının seninle konuşmaması ilerleyeceğine ve rahat geçim sağlayacağına, bir sebeple yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine, işlerinin daha kötüye gideceğine, şansının döneceğine, kısmetinin açılacağına, daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına inanılır.

Rüyada eski arkadaşının seninle konuşmaması gördüyseniz:

  • Karşı taraftan bir hareket beklemeden hemen atağa geçmeniz gerekiyor.

Rüyada eski arkadaşının seninle konuşmaması hanesinin bollukla dolacağına, daha oturaklı, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir arkadaşının seninle konuşmaması sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına, şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşının seninle konuşmaması istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, özellikle öz güven konusunda daha da iyi hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada arkadaşının seninle dalga geçmesi sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına ve yüzün güleceğine, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine delalettir.

Rüyada yakın arkadaşının seninle konuşmaması tatsızlık olacağına, bir işte tutunmakta güçlük çekeceğine alamet eder.

Rüyada erkek arkadaşının seninle konuşmaması kazancının azalacağına, rakipler ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına tabir olunur.

Rüyada küs olduğun arkadaşının seninle barışmak istemesi iş dünyasındaki prestijli durumun ortadan kalkacağına, ömrünün sonuna kadar okumaya ve öğrenmeye olan hevesini kaybetmeyeceğine yorulur.

Rüyada arkadaşının seninle konuşması işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine, belki ölümler görüleceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mustafa

Rüyamda eskiden konuşup sonra küstüğümüz daha sonra yeniden barıştığımız bi arkadaşımı görüyorum başkalarıyla konuşup gülüyolar ben yanlarına gidince susuyolar ben o arkadaşıma gülümsüyorum o konuşmadan kalkıp gidiyo