Rüyada eşinin üstünde gelinlik görmek

Rüyada eşinin üstünde gelinlik görmek etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine ve çok istediği halde hayal ettiği şeyleri gerçekleştirmek için bir türlü fırsat yakalayamayacağına, zayıflayacağına, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, iyi mevkilere layık olduğunu göstererek hak ettiği terfiyi de en kısa zamanda alacağına, başına gelecek kötü bir durumdan ötürü çok sıkıntılı ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar verecek olaylar yaşayacağına, güzel haberlerin alınacağına, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eşinin üstünde gelinlik gördüyseniz:

  • İlginizi çekmiş veya ilgi alanınıza giren bir konuda girişimde bulunmadan önce olası tüm sonuçları hesaplamanız gerekiyor.

Rüyada eşinin üstünde gelinlik görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kendisini kurtarmak için bir yol deneyeceğine, kişinin plan yapmaktan çekinmeden hareket edeceğine ve kendi menfaatlerini göz önünde bulunduracağına alamet etmektedir.

Rüyada kar üstünde gelinlik görmek yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına, allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine, donanımlı kılacağına alamet eder.

Rüyada tabutun üstünde gelinlik yüzünü kâbe’den başka bir tarafa çevirmeyeceğine, yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada annemin üstünde gelinlik görmek sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına, menfaat ve çıkar için bataklıklara gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mezar üstünde gelinlik görmek geçim derdinin biteceğine, borçlarının kapanacağına, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına delalettir.

Rüyada gelinlik üstünde altın görmek uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine alamet eder.

Rüyada başkasının üstünde gelinlik görmek yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına delalet eder.

Rüyada tabut üstünde gelinlik görmek çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments