Rüyada eşini asker kıyafetiyle görmek

Rüyada eşini asker kıyafetiyle görmek aileden ayrı kalınacağına, anne babanın birbirine düşeceğine, mutlu olunacağına ve çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine, yaptığı hataları düşünerek bir kez daha yaşamamak için ders alarak, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, eldeki mal ve mülkün kısa sürede büyük kayba uğrayacağına, sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden de kurtulmasını bileceğine, daha güzelleşeceğine, örnek, saygı değer, sözü dinlenir, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına tabir olunur.

Rüyada eşini asker kıyafetiyle gördüyseniz:

  • İşler sürpriz bir şekilde ilginç bir yöne ilerleyebilir.

Rüyada eşini asker kıyafetiyle görmek bol muhabbette olacağına, kazanılan başarıları çekemeyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski eşini asker kıyafetiyle görmek tatsızlıklar çıkacağına, onlardan medet umacağına, onlarla gönül birliği edeceğine işarettir.

Rüyada asker kıyafetiyle görmek yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine, eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine yorulmaktadır.

Rüyada babasını asker kıyafetiyle görmek sorun üstüne sorun yaşanacağına ve maddi açıdan çok kötü bir işe girileceğine, çok resmi görevlerde bulunacağına alamet eder.

Rüyada sevgilisini asker kıyafetiyle görmek maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, sorunlarının çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşini polis kıyafetiyle görmek iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına ve çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, işlerinin daha da iyi olacağına delalettir.

Rüyada erkek arkadaşını asker kıyafetiyle görmek kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına, makam edineceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına alamet etmektedir.

Rüyada erkek kardeşini asker kıyafetiyle görmek gönül gözüyle olan biteni değerlendiren rüya sahibinin kendisi için en doğru olanı yapacağına, destek olduğu kişilerden ihanet göreceğine işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.