Rüyada er asker görmek ne demek

Rüyada er asker görmek ne demek ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına ve kendisini yalnız hissedeceğine, problemli durumlardan birinin çözüleceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, geçirdiği zor zamanların sona ereceğine, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına, kendisini kötü hissettiren duygu, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına, bolluğa ve berekete kavuşacağına, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada er asker görmek ne demek gördüyseniz:

  • Kendinizde veya özel yaşamınızda yapacağınız bir değişiklik hedeflerinize ulaşmanızda da etkili olabilir.

Rüyada asker görmek asker olmak kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına, zaman bulmakta zorlanacağına delalettir.

Rüyada asker olmayan birini asker görmek en pahalı evlerde oturacağına, mutluluk dolu bir döneme girileceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına işarettir.

Rüyada asker asker arkadaşını görmek çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına delalettir.

Rüyada asker olmak asker görmek bol kazançlı bir iş yerine sahip olunacağına, tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada asker asker görmek üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına yorulur.

Rüyada iki asker görmek üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine rivayet eder.

Rüyada tek bir asker görmek şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına işaret eder.

Rüyada asker görmek rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments