Rüyada elinin üstünde fare görmek

Rüyada elinin üstünde fare görmek aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına, çok sevineceği olaylar yaşayacağına, maddi ve manevi olarak elinden gelen herşeyi yerine getireceğine ve akrabasının sırtından çok büyük bir yük alacağına, yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, düşmanların çok üzüleceğine, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, hasret içinde kalacağına tabir olunur.

Rüyada elinin üstünde fare gördüyseniz:

  • Olayların içine girmemeli, seyirci kalmalısınız.

Rüyada elinin üstünde fare görmek sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına alamet eder.

Rüyada elinin üstünde arı görmek dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, buna istinaden kazancına bolluk ve bereket geleceğine delalettir.

Rüyada elinin üstünde yürümek kapanan kapıların açılacağına, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, parasal ve ruhsal sorunlar ile boğuşacağına, çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine delalettir.

Rüyada elinin üstünde tüy görmek bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına, ne yapacağını şaşıracağına yorulur.

Rüyada elinin üstünde siğil görmek elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, çok zor bir yoldan geçeceğine, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına delalet etmektedir.

Rüyada elinin üstünde kurbağa görmek sorunlarını kısa süre içinde çözüme kavuşturacağına, işlerinde büyük başarılar kazanacağına, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine, kötü sözler duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada elinin üstünü fare ısırması yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, masa başı bir işe girileceğine, yeni bir araca sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada elinin üstünde bit görmek kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, uğradığı zararların telafi edileceğine, gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments