Rüyada düsük yapan görmek

Rüyada düsük yapan görmek makbul olandan vazgeçmeyeceğine, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, kazanılan başarıları çekemeyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, önüne pek çok imkan sunulacağına ve yeni kurslara, seminerlere katılarak mevcut yeteneğini daha da iyi hale getirip, seçkin bir eleman haline geleceğine, sağlık sorunlarının son bulacağına, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, verdiği emeklerin heba olacağına, yaşanan sıkıntıları ve sorunları ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Rüyada düsük yapan gördüyseniz:

  • Bazı alanlarda başarı basamaklarını bir adım daha yukarı çıkabileceğiniz şekilde cesaretlendiriliyorsunuz, bunun gerekeni yapmaksa size düşüyor.

Rüyada düsük yapan görmek ağız tadının ve keyfinin de bozulacağına, bazı kişilerle yaşanan tatsızlıkların son bulacağına tabir olunur.

Rüyada düsük yapan kadin görmek hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına, rahatının yerine gelip, yüzünün güleceğine, hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine ve atılan her adımda bolluk ve bereket ile karşılaşılacağına inanılır.

Rüyada düsük yapan birini görmek verdiği kararları, yaşama biçimini ve düşüncelerini sorgulayacağı bir döneme gireceğine, yarar sağlamayacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine işarettir.

Rüyada tuvalette düsük yapmak sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine işaret eder.

Rüyada düsuk yaptigini gormek aklın yolu, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine, ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine delalettir.

Rüyada bebek düsük yapmak ve kan görmek büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına, bazı konulardaki tavır ve davranışlarınızdan dolayı pişmanlık yaşayacağınıza rivayet etmektedir.

Rüyada hamile kadinin düsük yapmasi maddi olarak çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, sorunlarından arınacağına yorulur.

Rüyada birinin düsük yaptigini görmek tüm malını ve parasını sadece kendisi için harcayacağına, daha rahat para kazanacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments