Rüyada dudağa boya sürmek

Rüyada dudağa boya sürmek çok sert geçen bir yolculuk sonunda çok çok az bir para kazanarak evine döneceğine, pek çok kişiyi arkasından sürükleyeceği gibi, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeğine ve yaşanacak bir zıtlaşmadan ötürü motivasyon kaybı yaşanacağına, huzur ve mutluluk bulacağına, neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine, eve kapanacağına, endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına inanılır.

Rüyada dudağa boya sürmek gördüyseniz:

  • Kontrolü zor konularda belli varsayımlarda bulunarak hareket etmek doğru olmayabilir.

Rüyada dudağa boya sürmek kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine bu durumun da yüzünün asılmasına neden olacağına, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra allah’ın izni ile şifa bulacağına yorulur.

Rüyada dudağa bal sürmek problemlerini çözeceğine ve kendisine dert olan şeylerden kurtulup, huzur bulacağına, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, bu sayede kazancın artacağına delalet etmektedir.

Rüyada dudağa pembe ruj sürmek maddi sorunlar yüzünden eşlerin birbirlerine düşeceklerine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada dudağa krem sürmek zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine ve gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına, yaşadığı şehirde yeni bir işe gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dudağa silikon yaptırmak ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde projenin ayağa kaldırılacağına, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada dudak dudağa öpüşme bundan sonra geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine, eski hayatının neredeyse tam tersi bir hayat seçeceğine rivayet eder.

Rüyada dudağa dolgu yaptırmak uzunca bir süre bu hastalık ile uğraşacağına, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına ve artık bu durumu zorlamaktan vazgeçeceğine yorulur.

Rüyada dudağa kına sürmek zarar edeceği bir işe gireceğine ancak etrafındaki kişiler sayesinde elindeki imkânların büyük başarılar kazandıracağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments