Rüyada desenli boya görmek

Rüyada desenli boya görmek yaşamına yeni bir yön vereceğine, yeni başlangıçlar yapacağına, yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine, himayesinde çok sayıda kişinin çalışacağına, unvan sahibi olacağına, dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına, alınan yardımların pek yarar sağlamayacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına işarettir.

Rüyada desenli boya gördüyseniz:

  • Kaldıramayacağınız yükler almamalısınız.

Rüyada desenli boya görmek spor yapmaya başlanılacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada desenli tül görmek yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına inanılır.

Rüyada desenli şal görmek çok büyük ve güzel çalışmalara imza atılacağına, kafasına takılan, kuruntu haline getirdiği vehimlerden de uzak duracağına tabir olunur.

Rüyada desenli taş görmek kurtuluş yollarına ulaşacağına, düşmanların barışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada desenli çorap giymek o kişi tarafından psikolojik olarak yıpratılacağına, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada desenli köpek görmek çok sevilen birisinden çok kötü bir haber alınacağına, çok mutlu olacağına ve çok sevineceğine inanılır.

Rüyada gül desenli halı görmek karşına hayırlı kapıların açılacağına ve hayatının olumlu yönde değişeceğine, öte yandan ömrünün de çok uzun olacağına işaret eder.

Rüyada desenli kilim görmek yenisinin başlayacağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, ilerleyeceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments