Rüyada derin kesikler görmek

Rüyada derin kesikler görmek maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine, verdiği sözleri yerine getirmek için uğraşacağına, maddi ve manevi açıdan kendisini çok yıpratacak bir kişi ile arkadaşlık kuracağına ancak durumun farkına vardıktan sonra arkadaşlık ilişkilerine son vereceğine, bir sebeple iş hayatında zor günler geçireceğine, fırsatların ardı ardına gelmesi üzerine hayatına çok daha farklı bir şekilde yön vereceğine, her şeyi arkasında bırakıp kendisi için hayırlı, temiz ve yeni bir sayfa açacağına, aksiliklerin ortadan kalkacağına, yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine alamet etmektedir.

Rüyada derin kesikler gördüyseniz:

  • Belli başlı olayları nasıl yönetebileceğinize dair kafanızda fikirler varsa, dile getirmenizde fayda var.

Rüyada derin kesikler görmek atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, dertlerin dermanının bulunacağına tabir olunur.

Rüyada kolunda derin kesikler görmek işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, eğitim konusunda bir adım atılacağına delalet eder.

Rüyada vücudunda derin kesikler görmek işinin gücünün yaver gideceğine, atılan adımların maddi ve manevi olarak çok zarar vereceğine, ortaklık kurulan kişilerle büyük bir tartışma yaşanacağına yorulur.

Rüyada derin derin nefes almak umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, boşanmaya, kişi hasta ise ölümün vaki olduğuna, kişinin malını kaybedebileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kesikler görmek büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, karşısına çıkan bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına işarettir.

Rüyada bacaklarında kesikler görmek rüyayı gören kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine, korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına işarettir.

Rüyada vücutta kesikler görmek mesleğindeki başarısının artacağına, umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına inanılır.

Rüyada yüzünde kesikler görmek güzel günlerinin geride kalacağına, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments