Rüyada denizde kalkan balığı görmek

Rüyada denizde kalkan balığı görmek başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına, ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine, malının ve parasının da artacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine, yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına, üzüntülerin yok olup, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına, sevdiklerinden uzak kalmadan, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına, anne babaya müjde verileceğine, kendi işinin sahibi olunacağına, yapılacak olan bazı girişimler sayesinde kısa zamanda büyük bir şöhrete sahip olunacağına işarettir.

Rüyada denizde kalkan balığı gördüyseniz:

  • Hayatınızda büyük adımlar atmak üzeresiniz.

Rüyada denizde kalkan balığı görmek hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, sağlığından ve ağız tadından olacağına inanılır.

Rüyada kalkan balığı avlamak yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, elini attığı hiçbir işte başarı kaydedemeyip, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine tabir olunur.

Rüyada kalkan balığı temizlemek umutsuzluk yaşanacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına rivayet eder.

Rüyada siyah kalkan balığı görmek birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına, bu durumunda kısır bir döngüye dönüşeceğine, sağlığının bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz kalkan balığı görmek ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine inanılır.

Rüyada kalkan balığı eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, yanlış işlere girileceğine inanılır.

Rüyada kalkan balığı yakalamak kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına, buradan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına alamet eder.

Rüyada kalkan balığı almak resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments