Rüyada dedenin cinsel organını görmek

Rüyada dedenin cinsel organını görmek ulaştığı başarıları ve elinde bulunan imkânları kıskanan kişiler tarafından bir dedikoduya malzeme edileceğine, karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde kullanacağına, sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına, hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, ortalığın karışacağına, bereketin geleceğine, bolluğun sürekli olacağına delalet eder.

Rüyada dedenin cinsel organını gördüyseniz:

  • Size pahalıya patlayacak sözler vermemenizde fayda var.

Rüyada dedenin cinsel organını görmek daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine, borcunun çok olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş dedenin cinsel organını görmek iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına işarettir.

Rüyada kadın cinsel organını erkek cinsel organı olarak görmek zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına ancak bu işten de zarar görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada cinsel organını açmak evinde bereketin eksik olmayacağına ve evlatlarından hürmet göreceğine, iyi kalpli, efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine alamet etmektedir.

Rüyada cinsel organını kapatmak doğruluktan ve hak yolundan da ayrılmayacağına, eşiyle bahtiyar olacağına delalettir.

Rüyada kardeşin cinsel organını görmek iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına delalet eder.

Rüyada ölü birinin cinsel organını görmek yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölü insanın cinsel organını görmek ilerleyeceğine, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments