Rüyada dam başına çıkmak

Rüyada dam başına çıkmak arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, sıkıntılarını atacağına, hafifleyeceğine, eline geçen bir miktar parayı çok büyük zarara uğradığı bir işten kurtulmak için harcayacağına, yapılan ahlaksız davranışlara, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına, emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine ve bu konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına işaret etmektedir.

Rüyada dam başına çıkmak gördüyseniz:

  • İçinize kapanık, utangaç tavrınız yüzünden bir türlü sevdiğiniz kişiye açılamıyorsunuz.

Rüyada başına kuş düşmesi işinin gücünün rast gideceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına, yardımının olacağına delalettir.

Rüyada başına bal sürmek maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına, uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, çok mutlu bir yuva kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada başına taş gelmesi kırılan kalplerin barışacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, dertlerin biteceğine işaret eder.

Rüyada başına şal örtmek endişe ettiği durumlardan kurtulacağına ve çok bereketli bir döneme gireceğine, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada başına tükürülmesi sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada başına cam saplanması eşi ve çocukları ile çıkacağı bir yolculuktan güzel haberlerle döneceğine, çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına delalet etmektedir.

Rüyada başına tuz dökülmesi çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına, yaşadığı bunalımdan kurtulacağına, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, yaşam enerjisini geri kazanacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine işaret eder.

Rüyada tek başına çay içmek ev halkı arasındaki iletişimsizliğin de ortadan kalkacağına, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments