Rüyada çeşmede su görmek

Rüyada çeşmede su görmek can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, ayağını yorganına göre uzatmaması ve önlem almaması halinde icra gibi kötü bir olay yaşanacağına, olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, sakin giden yaşamının sarsılacağına, etrafındaki insanlara allah rızası için çok büyük yardımlarda bulunacağına delalet eder.

Rüyada çeşmede su gördüyseniz:

  • Her şeyden önce önemli konumlardaki kimseleri hoş tutmalı, onların bazı kaprislerine katlanmalısınız.

Rüyada çeşmede su akması neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına tabir olunur.

Rüyada çeşmede yün yıkamak rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine delalet eder.

Rüyada çeşmede su görmek çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada çeşmede bulaşık yıkamak yaşam enerjisinden ve isteğinden hiç bir şey kaybetmeyeceğine, eğitim hayatında uzun zamandan beri istenen noktaya geleceğine rivayet eder.

Rüyada çeşmede halı yıkamak kendisine de zaten fayda getirmeyeceğine, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine işaret eder.

Rüyada çeşmede kaşık yıkamak çok daha güzel ve hayırlı işlere gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, bolluğun ve bereketin düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada akan çeşmede el yıkamak kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına, çok sevinçli olaylar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada çeşmede saçını yıkamak sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, borçlarını ödeyeceğine, böylece uzun bir zamandan beri can sıkan durumun ortadan kaldırılacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments