Rüyada cenaze ve para görmek

Rüyada cenaze ve para görmek çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına ve beraberinde çok kötü günler getireceğine, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, ruh sağlığının bozulacağına, evli kişiler için de ikinci bir bebeğe sahip olunacağına, işinde istediği başarıyı elde edeceğine, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkın   tı yaratacak durumlara düşeceğine, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlar ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına, aynı karşılığı alamayacağına ve artık bu durumu zorlamaktan vazgeçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada cenaze ve para gördüyseniz:

  • Kafanızı en iyi şekilde çalıştırmalı, nerede ne zaman hareket edeceğinizi bilmelisiniz.

Rüyada cenaze ve para görmek kişiyi sıkan, boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine inanılır.

Rüyada cenaze arabasında cenaze görmek aldığı güzel haberin kısa süreceğine, kendisinin de ona sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada kalabalık cenaze işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına, hem sevilen, takdir edilen kişi olacağına tabir olunur.

Rüyada cenaze dirilmesi özel yaşamında da beklenmedik iyi gelişmeler sayesinde yalnızlıktan kurtulacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada cenaze olduğunu yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına, geriye doğru gideceğine işarettir.

Rüyada görülen cenaze yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine inanılır.

Rüyada yabancı cenaze evi kendisinin çekip çevireceğine, umut bağladığı meselelerin kendisine mutluluk ve başarı getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada cenaze konuşması maddi olarak zarar edeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların uzun bir zaman süreceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments