Rüyada boşanmaktan vazgeçmek

Rüyada boşanmaktan vazgeçmek neşe ve sağlıkla geçeceğine, sorunlarının en büyük kaynağının çözüleceğine ve bundan sonrası için hayatının çok daha güzel olacağına, herkesin takdirinin toplanacağına, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, tüm özlemini gidereceğine ve çok mutlu olacağına, hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına, toplum için faydalı işler yapacağına, aile bireyleri arasında bir kriz çıkacağına işarettir.

Rüyada boşanmaktan vazgeçmek gördüyseniz:

  • Diğerlerinin sizden talepleri veya size sormak istediği sorularla sizin onlara sunabilecekleriniz arasında dağlar kadar fark olabilir.

Rüyada boşanmaktan vazgeçmek çok istediklerinin allah tarafından çalışması ve inanması karşılığında kendisine nasip edileceğine, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada eşinden boşanmaktan vazgeçmek ilim irfan sahibi olacağına, çok büyük üzüntüler duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada boşanmaktan vazgeçtiğini görmek çok başarılı olacağına, sıkıntının günden güne artacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Seda

Şuan eşimle boşanma aşamasındayız ve rüyamda eşimle mahkeme öncesi bi konuşma yapmışız sonrasında mahkemede boşanmaktan vazgeçtiğimiz gördüm ve el el çıkıyorduk bu arada adliyede yerler çatlat çatlaktı

Gönlüm

Ruyamda hollandada bosanmis esimle ve ailemle bir yeri gezmeye gidiyoruz. Bir merdivene cikiyoruz ve o merdivenin sonunda bir duvar var ve engelliyor bizi geri asagiya iniyoruz. Eski esim bana orda ilgisi çoğalıyor. Sonra ona telefon geliyor turiyeden bosanma işlemlerin hazır olduğunu söylüyorlar. Bana gelip bosanmaktan vazgeçelim diyor ve bana sariliyor. İkimizde vaz geçiyoruz.