Rüyada birinin yüzüme işemesi

Rüyada birinin yüzüme işemesi çok büyük ve çok derin değişiklikler yaparak tüm eş, dost ve akrabaların şaşırtılacağına, uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olaylar yaşayacağına, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, çok başarılı olacağına, ilerleyeceğine, çok daha kötü günler gördüğü zaman da bu insanların kendisine yardım edeceğine, kendi başına ayakta durmakta zorluk çekmeyeceğine, günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına, birçok ortaklık kurulacağına işarettir.

Rüyada birinin yüzüme işemesi gördüyseniz:

  • Detaylar asıl görmeniz gerekenleri kaçırmanıza neden oluyor.

Rüyada birinin yüzüme işemesi yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine ve candan sevilen bir kişi olunacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş birinin yüzüme bakmaması hayal edilen herşeye kavuşulacağına, satışların düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin yüzüme su dökmesi atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, rahatsızlık duyulan bir konuda beklenmedik bir haber alınmasıyla ferahlığa erileceğine delalettir.

Rüyada birinin yüzüme tükürmesi ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına ve keyifli ve rahat günlerin sona ereceğine işaret eder.

Rüyada birinin yüzüme dokunması alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine rivayet eder.

Rüyada bir erkeğin yüzüme dokunması kendisine önemli oranda kazanç getirecek işlere gireceğine, üzüleceğine rivayet eder.

Rüyada biri yüzüme tükürdü kişinin becerilerinin farkına varılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüzüme krem sürmek uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına, eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.