Rüyada birinin yerde yattığını görmek

Rüyada birinin yerde yattığını görmek belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, maddi gücünün artacağına, büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine, uğradığı haksızlık yüzünden insanlardan soğuyacağına, borca batacağına, yaşamın da daha kolay bir hale geleceğine, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, başının hiç dara düşmeyeceğine ve mutlu bir hayatı olacağına delalettir.

Rüyada birinin yerde yattığını gördüyseniz:

  • Zekanızın keskinliğine karşılık duygusal olarak aynı derecede güçlü değilsiniz.

Rüyada birinin yerde yattığını görmek ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına, helal ve geniş rızık elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada hasta birinin yerde yattığını görmek yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, zaman içinde daha güzel günler göreceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş birinin yerde yattığını görmek parasız ve ekmeksiz kalacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada ölünün yerde yattığını görmek iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına işaret eder.

Rüyada başkasının yerde yattığını görmek elindekileri de kaptıracağına, gittikçe çıkmaza düşeceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin yerde yattığını görmek kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına ve bu süreçte olumsuz düşüncelere, karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada yerde yattığını görmek evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına bu sayede başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine inanılır.

Rüyada sevgilinin yerde yattığını görmek sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, kendisine ev alacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments