Rüyada birinin tarih vermesi

Rüyada birinin tarih vermesi sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına, işlerin artacağına, kar elde edileceğine, rüyayı gören kişinin, ferahlığa çıkacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, resmi bir göreve getirileceğine ve üst makamlara çıkacağına, güzel ve rahat bir yaşamı olacağına, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına alamet eder.

Rüyada birinin tarih vermesi gördüyseniz:

  • İstediğiniz konularda başarılı olmak için daha katı kurallar koymalısınız.

Rüyada birinin tarih vermesi daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına, allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölen birinin tarih vermesi ortaya koyduğu projelerin kıskanan kişiler tarafından kötüleneceğine, kendisini çok üzen bir olay yüzünden uzunca bir süre toparlanamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin tarih vermesi dertlerin bölüşüleceğine, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, ağır olmayan şartlarda çalışarak örneğin; yönetici koltuğunda oturarak para kazanacağına işarettir.

Rüyada birinin sana tarih söylemesi hayatından ve şansından yana razı geleceğine, ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine, kırgınlık yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada tarih verilmesi çok büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, çok değerli ve saygın insanlar ile tanışacağına, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine yorulur.

Rüyada bir tarih duymak dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gün ay tarih görmek sabır gösterdiği konularda emeline kavuşarak sonunda tüm isteklerine kavuşmuş, huzurlu bir insan olacağına, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına alamet eder.

Rüyada tarih atmak dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına, zor zamanların sona ereceğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ersin

Hoşlandığım kız bana 20 Şubat dedi. Anlamı sizce nedir

Fatma

Rüyamda bir adam diyoki 4 ay sonra cinsiyet değişecek bunu duydum ve uyandım ne demek acaba

Yasemin

Rüyamda kayınpederim aptt dikiyordu inşaattı daha bende geziyordum falcı gibi bi adamın çadırına gitmiştim kediside vardı derdimi anlatıyordum. Evlilikle ilgili oda bana 13 haziranı bekle herşey değişecek o günü bekle diyordu tabiri nedir

Âciz bir kul

Rüyamda biri bana 20 gün diye birşey söyledi ben bi sıkıntı içerisindeyim be o rüyadan iki gün önce bu durumun ne zaman biteceği hususunda ALLAH’a dua ettim bi mesaj istedim ardından o rüyayı gördüm sadece hatırladığım birinin bana 20 gün demesiydi bunun hayırlı bir açıklaması varmı rica etsem

Gülnaz

Boşanmış gelinimin burdan uzaklara gideceğini söylüyor 4 yıl sonra geleceğim diyor

Fatma

Hamileyim ruyamda bir kadin bana dogum yapacagim tarihi soyledi

Göksenin

Rüyamda sevgilim bana Ay’ın 11 ını bekle dedi neye işaret dır çok merak ediyorum

Gül

Rüyamda bi kadın bana 2 yıl sonra mutlu olacaksın bütün bunlar geçecek dedi yazık 2 yıl daha çekeceksin 2 yıl sonra hersey geçecek daha 2 yılın var dedi anlamı nedir

Emel

Rüyamda birisi bana iki gün içinde herşey güzel olacak düzelecek dedi … eliylede iki işareti yaptı… sanırım üstünde benim siyah montum vardı… bunu diyen kadindi sanırım ben emin olmak için iki yıl mı ?dedim hayır 2 gün dedi…