Rüyada birinin hiç konuşmaması

Rüyada birinin hiç konuşmaması sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, işlerin açılacağına, amacına ulaşacağına, bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına, güzel bir hayata sahip olunacağına, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yeni bir işe girileceğine, emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, ele geçen parada artış olacağına, sahip olduklarının kıymetini bilmeyişi nedeni ile elindekileri ve avucundakileri kaybedeceğine, ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin hiç konuşmaması gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz şeylerle ilgilenip endişelerden kurtulabilirsiniz.

Rüyada ölmüş birinin birinin öleceğini söylemesi yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına, uzun bir süre kişinin yolunda engeller olmadan yürüyeceğine ve mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada birinin birinin öleceğini söylemesi kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, yaptığı hatalardan ders alacağına, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına ve büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin yol kesmesi karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, sıkıntılarına ortak olacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin el öptürmesi sıkıntısız ve rahat bir hayata sahip olunacağına, yeni bebek müjdeleri ve evlilik haberleri alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin eleştirmesi yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına, aşırı bencil davranarak sevdiklerini üzeceğine işaret eder.

Rüyada küs birinin gülümsemesi ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, dualarının, tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin eve su getirmesi ün yapmayı başaracağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin at öldürmesi sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, işini kaybedeceğine, kurulu düzenin yıkılacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments