Rüyada birinin bacaklarının uzadığını görmek

Rüyada birinin bacaklarının uzadığını görmek şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, her işinin çok büyük mutluluk ve huzur getireceğine, gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, kendisinin de bu duruma kırılacağına, sağlık sorunun kalmayacağına, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine ve uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa süre içinde kavuşacağına, bazı operasyonlar geçireceğine, bazı ilaçlar ve tedavi yöntemlerinin kullanılacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına delalet eder.

Rüyada birinin bacaklarının uzadığını gördüyseniz:

  • Başkalarının hataları yüzünden zor durumda kalabilirsiniz, kayıp yaşamamak için ön tedbir almakta fayda var.

Rüyada birinin bacaklarının uzadığını görmek çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, etrafındaki insanlar ile sürekli tartışıp duracağına delalettir.

Rüyada birinin bacaklarının kesildiğini görmek yeni başlangıçların ve gelişmelerin yaşanacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine ve elde edilen kazancın daha iyi ve daha hayırlı işler için kullanılacağına yorulur.

Rüyada birinin bacaklarının koptuğunu görmek bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş birinin bacaklarının kesildiğini görmek elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına ve çok rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, ufkunun açılacağına tabir olunur.

Rüyada birinin bacaklarının kesilmesi sorunlarının çözüleceğine, işlerinin yoluna gireceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına, canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine alamet eder.

Rüyada birinin bacaklarının yandığını görmek sorunların tamamen ortadan kalkacağına, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin bacaklarının morardığını görmek paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına, âlim kimselerden feyz alacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin bacaklarının olmadığını görmek çalışma bittiğinde hem gören ve bilen herkesi çok şaşırtacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments