Rüyada birini çirkin görmek

Rüyada birini çirkin görmek attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine, sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya, üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına ve kendisini seven kimseleri üzeceğine, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına ve bu işlerden kazanç elde edeceğine, çok büyük girişimlerde bulunularak hem kazanç elde etmeye hem de işleri düzeltmeye çalışılacağına, mal mülk edineceğine, çok para kazanacağına, vefasızlık ve haksızlık göreceğine, rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada birini çirkin gördüyseniz:

  • Sosyal anlamda hızlanarak yeni kişilerle tanışabilirsiniz.

Rüyada birini çirkin görmek maddi konuların çözüme kavuşacağına, kazancının tükenmeyeceğine ve kalıcı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada çirkin birini öpmek kendisini geliştireceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına inanılır.

Rüyada ölmüş birini çirkin görmek kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına ve beraberinde çok kötü günler getireceğine, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına işarettir.

Rüyada çirkin yüzlü birini görmek hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine, kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada tanıdığı birini çirkin görmek bazı insanlarla fikir ve iş ortaklığı yapacağına, maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına tabir olunur.

Rüyada birini olduğundan çirkin görmek gam ve keder çekmeyeceğine dolayısıyla erken yaşlanmayacağına, hayatı boyunca da şansın hep böyle devam edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada güzel olan birini çirkin görmek zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, maddi olarak ferahlık yaşanacağına, ilk zamanlarda çok kazanmasa da, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına işaret eder.

Rüyada genç birini yaşlı ve çirkin görmek maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, küslükleri gidereceğine yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments