Rüyada birini anmak

Rüyada birini anmak eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına, kendisini büyük bir işe hazırlanırmış gibi büyük bir stres altında hissedip sıkıntı çekeceğine, uzun bir zamandan beri üzerinde çalışılan projenin hayata geçirileceğine, sevilen bir arkadaşla aranın açılacağına, iyi olan hayatının ve hayat şartlarının kısa süre içinde olumsuz yönde değişmeye başlayacağına, kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine, kırgınların barışacağına, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, dertlerin biteceğine, elinin darlıktan, bedeninin hastalıktan, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada birini anmak gördüyseniz:

  • Köklü değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada ölmüş birini ve yaşayan birini görmek yaptığı çalışmaları kısa bir zaman içinde çok büyük bir zarar yüzünden iptal edeceğine, mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada birini öldüren birini görmek yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine delalet eder.

Rüyada birini birini öldürmek o arkadaşından büyük yardımlar alacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına rivayet eder.

Rüyada bekar birini hamile birini görmek içinden çıkamayacağı hallere düşeceğine, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölü birini görüp aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine ve sıkıntılarının son bulacağına, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada küs birini görmek işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına ve kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine işarettir.

Rüyada birini geçmek tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına fakat emeline ulaşamayacağına, elindekileri kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada birini eve kilitlemek ancak bunun için bir hayli geç kaldığına da alamet olan rüya, güvenilip sır paylaşılan kimselerin, bu bilgileri rüya sahibini arkadan vurmak için kullanacağına, kazancının allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına ve maddi ve manevi olarak çok rahat bir duruma geleceğine yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments