Rüyada bir kişinin küçüldüğünü görmek

Rüyada bir kişinin küçüldüğünü görmek istemeden bazı sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine, aile değerlerine sahip çıkacak, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine, kendisini çok yakında bazı güzel olayların içinde bulacağına, eline geçen bazı fırsatları çok kısa bir zaman içinde kullanamadığı için yakın bir zamanda elinden kaçıracağına ve bu yüzden karşılaştığı bazı kötü olaylar ile zor durumlara düşeceğine, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına, hiçbir eksiğinin olmayacağına ve lüks bir hayat geçireceğine işarettir.

Rüyada bir kişinin küçüldüğünü gördüyseniz:

  • Farklı kültürler ilginizi çekebilir.

Rüyada bir kişinin küçüldüğünü görmek hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin küçüldüğünü görmek refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine, haksızlıklara uğramadan, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına inanılır.

Rüyada ölen kişinin küçüldüğünü görmek beklediği haberin gelmeyeceğine ya da duygu ve düşüncelerinin karşılık bulmayacağına, geçim derdinin biteceğine, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına yorulur.

Rüyada gözlerinin küçüldüğünü görmek kendi ayaklarının üstünde durmayı, tek başına ailesini geçindirmeyi ve kimseden destek almadan, çalışarak, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına, işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine ve aile ile ilişkilerin daha iyi bir hal alacağına alamet etmektedir.

Rüyada evinin küçüldüğünü görmek işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, kendisine rakip olan insanların ortaya atacağı dedikoduları ortadan kaldıracağına yorulur.

Rüyada gözünün küçüldüğünü görmek mülkünün peşine düşecek düşmanları olacağına, sorunlu bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüyada sevgilinin küçüldüğünü görmek hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına yorulur.

Rüyada annemin küçüldüğünü görmek ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına, atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments