Rüyada bir kazan nohut yemeği görmek

Rüyada bir kazan nohut yemeği görmek bir arabulucu gibi davranarak ortamı sakinleştireceğine, uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine, çok büyük kazanç sağlanabilecek işlerin elden kaçırılacağına, hiçbir şeyin planladığı gibi olmayacağına, her zaman el üstünde tutulacağına, eğer rüya sahibi kadınsa da çok anaç olacağına, kendisine bir zamanlar destek olan ve her daim yanında duran kişilerin sırt çevireceğine, onu başarıya, çıkış yoluna ve kurtuluşa götürecek yardımsever, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına işarettir.

Rüyada bir kazan nohut yemeği gördüyseniz:

  • Bazı işler ters giderse, ısrarla plana sadık kalmaya çalışmamakta fayda var.İstemeyerek gerçekleri çarpıtmanız veya başkalarını kötü gösterebilecek tavırlar sergilemeniz durumunda hoş karşılanmayabilirsiniz.

Rüyada bir kazan nohut yemeği görmek bundan sonra yapmak istediği çalışmalar için önayak olacak çalışmalar gerçekleştireceğine, iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine delalet eder.

Rüyada kazan yemeği görmek kişinin maddi gelirinin çok düşeceğine, aile içinde de maddi konulardan kaynaklanan sevimsiz konuşmalar ve tartışmalar yaşanacağına, çok başarılı adımlar atacağına tabir olunur.

Rüyada nohut yemeği dağıtmak işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına, tatsızlıkların yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada nohut yemeği ikram etmek sorunların kısa sürede aşılacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada nohut yemeği ve pilav görmek önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya, her yönden mutlu ve başarılı olmaya rivayet eder.

Rüyada etli nohut yemeği yemek mesleğini severek ve kusursuz yaptığına, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına işarettir.

Rüyada bol etli nohut yemeği görmek kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada misafire nohut yemeği ikram etmek ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, yaşamının belli bir düzene oturacağına, rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.