Rüyada bir bayan eli öpmek

Rüyada bir bayan eli öpmek kısa bir flört döneminden sonra hazırlıklara başlanacağına, kırgınlık yaşanacağına ve tartışmalı günler geçirileceğine, yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına, anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, maceralara atılacağına, ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına, işlerinin açılıp kazancının artacağına, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine alamet eder.

Rüyada bir bayan eli öpmek gördüyseniz:

  • Sizi anlamsız veya içerisinden çıkılması zor konularda tartışmaya çekmeye çalışan kişiler olabilir.

Rüyada dul bir bayan görmek aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine alamet eder.

Rüyada bayan dövmek işinin gücünün yaver gideceğine, süzüleceğine işarettir.

Rüyada bir bayan eli öpmek sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına yorulur.

Rüyada süslü bayan kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına, mesleğinde kendisini tatmin ve mutlu edecek noktaya geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölü bayan görmek rızkının bollaşacağına, elinin de bolluk göreceğine, planların aksayacağına işarettir.

Rüyada bayan ile tanışmak çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine delalettir.

Rüyada bayan önü görmek gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına, işe giren herkesin kalkınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine tabir olunur.

Rüyada bayan eli öpmek türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına ve bir anda büyük kazanç getireceğine, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.