Rüyada bir askerin su vermesi

Rüyada bir askerin su vermesi sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, yersiz yere suçlanacağına, adının hiç yok yere lekeleneceğine, topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına, umutlarının çoğalacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, rızkının çeşitleneceğine, elinin bollaşacağına, maddi ve manevi olarak mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada bir askerin su vermesi gördüyseniz:

  • Olayları yavaş yavaş ele almanız gerekirken, hızla üzerine gitmeniz durumunda ise, hata yapma olasılığınız artabilir.

Rüyada askerin gülümsemesi kişinin tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine ve engellerin ortadan kalkacağına, bir sebeple kişinin çok büyük bir öz güven kaybı yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada askerin durdurması her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, zorluğa düşeceğine, zarara uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada askerin ölmesi mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, malından ve parasından kaybedeceğine, olumsuz olaylarla karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada askerin kurtarması çevresindekilere karşı vefasızlık edeceğine, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada askerin çağırması başarısının yükseleceğine, işinin gücünün de hep rast gideceğine delalet eder.

Rüyada askerin el öpmesi hayatının iyileşeceğine, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir askerin su vermesi evli bir kadının bebek emzirmesi ise yeni bir çocuk dünyaya getireceğine, güzel, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada askerin tutuklaması sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments