Rüyada beyaz duvarlı oda görmek

Rüyada beyaz duvarlı oda görmek sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine, evli kimselerin eşlerinin iş başarılarından dolayı göğüslerinin kabaracağına, uzun bir zaman sonra gelecek bir teklife rağmen insanlara bir türlü güven duyulamayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, uzunca bir süre bu durumun etkisi altında kalacağına, sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine işaret eder.

Rüyada beyaz duvarlı oda gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kadınların bazı ters davranışlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada beyaz duvarlı oda görmek kişinin maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına, çok iyi bir çevreye sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada büyük beyaz duvarlı ev görmek işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına alamet eder.

Rüyada beyaz duvarlı ev görmek yardımcı olmayacağına, yürek yakan biri haline geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada taş duvarlı ev görmek ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine inanılır.

Rüyada siyah duvarlı ev görmek yaşadığı kara günlerden kurtulacağına, parasının ve makamının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil duvarlı ev görmek güzel bir hayatı olacağına, çok hızlı bir şekilde çözüm beklerken bazı aksamalardan ötürü endişeye kapılacağına, aile bireyleri arasında yaşanacak tartışmalar yüzünden huzursuzluk içinde bir dönem geçireceğine delalet eder.

Rüyada sarı duvarlı ev görmek insanlar arasında çok saygın bir yere gelineceğine, evi olmayan ya da aşırı yoksul şekilde yaşayan kimselere düzenli olarak yardımda bulunacağına alamet eder.

Rüyada yıkık duvarlı ev görmek kendisinin de onlar için hayırlı bir kimse olacağına, aile hayatı içinde rahat edeceğine delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments