Rüyada bavulla sokakta yürümek

Rüyada bavulla sokakta yürümek zenginlik kazanacağına, yüzünün güleceğine, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, ilaç kullanılması gereken bir hastalıkla uğraşılacağına, şansın bir türlü dönmeyeceğine, kalbinin küt küt edeceğine, içinin kıpır kıpır olacağına, kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına, sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına yorulur.

Rüyada bavulla sokakta yürümek gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin sağlıklı seçim yapmasını beklemek bir fili itmekten daha zor olabilir.

Rüyada bavulla sokakta yürümek bir sebeple yataklara düşeceğine, sonrasında ise beklenen iyi günlerin geleceğine yorulur.

Rüyada birinin bavulla gelmesi hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bavulla evden gitmek evliliğini tehlikeye atacak davranışlarda bulunacağına, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına alamet eder.

Rüyada elinde bavulla yürümek elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasını bavulla görmek çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine ancak kendisini toparlayıp bu kişiyi hayatından tamamen çıkaracağına, emeklerinin karşılığını alacağına rivayet eder.

Rüyada bavulla bir yere gitmek manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, manevi olarak hasar alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bavulla yokuş çıkmak zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına işarettir.

Rüyada bavulla merdiven çıkmak rüya sahibinin evli olması durumunda da evlat sahibi olacağına, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments